STUDIO JOGI I MODELOWANIA SYLWETKI - Aneta Szustka
ul. Chrobrego 49, 88-100 Inowrocław
tel: 792-231-482

Specjalna promocja na wrzesień oraz nowości! Zdrowy kręgosłup oraz Core&Arms workout

Uwaga!

Zajęcia w Studio Jogi rozpoczynamy od 01 września. Wszystkim osobom które zakupią karnety do 16 września, przysługuje specjalna promocja na gratisowe zajęcia (do wyboru) we wt.na 19.05( Core&Arms workout) , śrd. 17.05( Zdrowy kręgosłup) oraz czwartki20.05( Zumba) Zajęcia w ramach promocji odbywają się do końca września. Serdecznie zapraszam i przypominam o ograniczonej ilości miejsc.

Zdrowy kręgosłup: Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Poziom trudności ćwiczeń dostosowany jest tak, aby każdy był w stanie je wykonać . Ćwiczenia wzmocnią i uelastycznią nie tylko mięśnie przykręgosłupowe, ale cały układ ruchu. Jeżeli zmagasz się z bólem , wykonujesz pracę, która wymaga jednej pozycji lub po prostu chcesz zabezpieczyć swój kręgosłup ? te zajęcia są dla Ciebie. Łącząc wiedzę zdobytą podczas studiów z doświadczeniem zdobytym podczas pracy i treningów chcę, aby zajęcia ?zdrowy kręgosłup? były profesjonalne, efektywne a zarazem ciekawe i dające dużo radości. Serdecznie zapraszam! Marta

Core&Arms Workout: zajęcia o średniej intensywności nastawione na intensywną pracę mięśni ramion, pleców oraz brzucha. Jeżeli znudziły ci się tradycyjne brzuszki,urodziłaś dziecko, ale z racji rozejścia mięśnia prostego nie możesz wykonywać zwykłych brzuszków, ramiona nie wyglądają tak jakbyś chciała lub chcesz wysmuklić górne partie to ten trening będzie idealny dla Ciebie.